Telefonun Kullanım Alanlarından Erotik Sohbet

Erotik Sohbet

Telefonun Kullanım Alanlarından Erotik Sohbet
Bu konu Sadece Telefonla çalışan konulara örnek olabilir ama içeriği biraz daha özel olduğu için bu konuyu özellikle ayrı işlemek istiyorum. Eskiden 900 lü hatlar vardı. Daha sonra 0542 ve 0546 lı hatlar ve bunlara benzer bir sürü numara oluştu. Bir süre sonra hepsi de yok oldular ve yerlerini 00 la başlayan numaralara bıraktılar. Hayatımıza bir çok isimle girmeye çalıştılar. Canlı Sohbet Hattı , Sıcak Sohbet Hattı ,Telefon Sohbet ve buna benzer bir çok isim türedi. Reklam ve tanıtımlarında kışkırtıcı cümleler hatta resim ve videolarla sürekli bize yaklaşmaya çalıştılar. Hatta bezen Turkcell Sohbet Hattı , Avea Canlı Sohbet Numarası yada Vodafone Telefonda Sex Hattı ve bunlara benzer bir sürü yazı görmüş olabilirsiniz. Hepsi farklı kelimelerle kullanıcı yada müşteri çekmeye çalışsalarda aslında hepsi aynı içerikler ve uygulamalar sunmaktadırlar.
İşte telefonda erotik sohbet dediğimiz uygulama yukarda saydığımız sebeplerden dolayı kocaman bir kalabalığa dönüştü. İşin aslına gelince : Aradığınızda sizi karşılayan chat party kızları ile istediğiniz her konuda konuşup dertleşebileceğiniz isterseniz telefonda muhabbet isterseniz Erotik sohbetler yapabileceğiniz bir servistir. Adları veya tanımları farklı olsada hepsinin kısaca işlevi budur. Bu kadar çok isim ve başlıkla karşımıza çıkma sebepleri müşteri potansiyelini arttırmak ve kazanç sağlamaktır.
Bu konu geniş bir kitleye hitap ettiği için ve sektör bire bir müşteri memnuniyetine dayalı olduğu için sürekli güncel ve yaygın kalabilmektedir. Sıkça karşımıza çıkmasının asıl sebeplerinden biride budur. Hem müşteri çekmek hemde kalıcı olmak isteyen sektör yöneticileri tarafından kullanılan bu kışkırtıcı sohbet hattı isimlerinin bu kadar çok olmasının bir sebebide sektör içerindeki rekabettir. Etik olmayacak bazı sözlerinde bu servisler için kullanılması bu yüzdendir.